קורס שרברבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
תוכן עניינים

אם אתם מתעניינים באפשרות של פיתוח קריירה בתחום האינסטלציה, אתם רוצים להשתלב באחד ממסלולי הלימודים הרשמיים בתחום ולבטח לא להיכנס אל המקצוע ללא הידע המקצועי וללא הכלים המקצועיים שיאפשרו לכם למצות את הפוטנציאל המקצועי והעסקי שלכם. את זה תוכלו לעשות במסגרת קורס שרברבות שנקרא גם קורס אינסטלציה ואשר כולל בתוכו שורה של נושאים בתחום האינסטלציה, הרבה מעבר לטיפול בתקלות ופתיחת סתימות בדירות ובתים פרטיים. על הקורס ותוכן הלימודים מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז ללימודי בניין, המציע בין היתר גם לימודי קורס שרברבות מתקדם במעגלי ידע נרחבים.

קסדה של עובד בניין

מהם נושאי הלימוד של קורס שרברבות?

עבור מרבית האנשים, המונח שרברב מזכיר את אותו אינסטלטור כשאנו מזמינים הביתה כשיש לנו סתימה בביוב או בכיור, אלא שעולם השרברבות הוא עולם רחב הרבה יותר ולמעשה מהווה את הבסיס לכל תהליך של בנייה, החל מתשתיות המים הצלולים ומי הביוב של המבנה, דרך הצנרת שמובילה את שני אלה לכל הנקודות הנדרשות ברחבי המבנה וכלה בתפעול מערכות המים. את כל האלמנטים הללו לומדים הסטודנטים שלוקחים חלק במסגרת קורס שרברבות ובכלל זה הידראוליקה, מושגי יסוד באינסטלציה, צנרת מים צלולים, צנרת מי שופכין וקולחין, מכשור וציוד אינסטלציה, משאבות, כלי עבודה, טיפול בתקלות, בדיקות אינסטלציה, קריאת מפות אינסטלציה, תכנון והקמה של מערכי אינסטלציה, כלים סניטריים, לחץ והספק מים ועוד.

למה נדרש בכלל קורס?

ובכן, אם אתם מעוניינים להיות אנשי מקצוע שמעניקים ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר ואת העבודה המקצועית ביותר, אתם חייבים להחזיק במעגלי ידע נרחבים בתחום האינסטלציה, להכיר את כל האפשרויות והכלים העומדים לרשותכם ולדעת כיצד עליכם לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר. פעם שנייה, קורס שרברבות מספק לכם גם השכלה רשמית שמהווה תנאי הכרחי בתהליכי רישום כקבלני אינסטלציה וכשאתם נכנסים אל התחום, אתם בהחלט רוצים לצעוד אל עבר הכיוון הזה, שבו תוכלו גם להשתלב בפרויקטים גדולים של בנייה ובניה הנדסית.

היכן ניתן ללמוד קורס שרברבות?

קורס שרברבות נלמד במספר מכללות ומוסדות לימוד המציעים לימודים במגוון מקצועות הבניין ולרוב נקרא גם קורס אינסטלציה. במרבית המקרים, כל המכללות הללו תצענה לכם תכניות לימוד דומות ותענקנה לכם תעודת סיום, שאין לה חשיבות מבחינת היכולת שלכם לצאת לעבוד למחרת יום סיום הלימודים, אך כאמור יכולה להוות כרטיס הכניסה שלכם אל עולם קבלנות האינסטלציה, והיכולת שלכם בעתיד להפוך לקבלני אינסטלציה רשומים. אחרי שאמרנו את זה, ישנם בכל זאת פערים מסוימים בין מוסדות הלימוד השונים, פערים שבאים לידי ביטוי בעיקר באיכות סגל ההוראה בקורס ובעומק תכנית הלימוד. במוסדות לימוד מסוימים תוכלו לרכוש ידע במעגלים נרחבים יותר מאשר במיין סטרים של לימודי האינסטלציה, ואם תחפשו מספיק טוב תוכלו למצוא קורס שרברבות עשיר ומגוון שיורד איתכם לעומק בשורה של נושאים ובסופו של דבר יכול להשפיע גם על הכיוונים אליהם תבחרו לפנות בתוך עולם האינסטלציה.

המרכז ללימודי בניין מציע מגוון רחב של קורסים בתחום הבניין, ומכשיר מאות ואלפי בעלי מקצוע במקצועות הבנייה השונים. בכלל זה מציע המרכז קורס שרברבות הכולל בתוכו את כל נושאי הלימוד הבסיסיים אך ברמת עומק גבוהה יותר מן המקובל ולרוחב מרחב גדול יותר בליווי שורה של נושאים שיעניקו לכם ידע רב במעגלי ידע נרחבים בעולם האינסטלציה. כל הקורסים במרכז מוכרים על ידי משרד העבודה וכולם מודרכים על ידי סגל הוראה מוביל ומקצועי מן השורה הראשונה בעולם ההוראה של ענף הבנייה בישראל.

Picture of ישראל גרוסמן
ישראל גרוסמן

מהנדס בניין עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בענף הבנייה. הוא בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית ותואר שני בניהול פרויקטים. ישראל עבד על מגוון פרויקטים ברחבי הארץ, כולל בניית בניינים, כבישים וגשרים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.