קידוחי בטון ללקוחות פרטיים ועסקיים

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
תוכן עניינים

ישנם פרויקטים רבים הכוללים שלבים שונים של בנייה, שיפוצים ותיקונים ובהם נדרשת עבודה מקצועית עם ניסור בטון, מה שאומר שיש צורך בהשכרת חברה המספקת אנשי צוות המומחים בניסור קידוח ליבת בטון. למרות שהליך קידוח וניסור בבטון הינו הליך נפוץ ביותר ובכל מבנה בו יש שכבות של בטון בקירות, רצפות ותקרות, לקבלנים רבים בישראל אין לא את הכלים, הציוד ואנשי הצוות המתאימים והמוסמכים לבצע את העבודה בכוחות עצמם. הפתרון האופטימלי הוא להזמין חברת חיתוך בטון מקצועית ומורשית שתדאג לכל הפרויקטים והדרישות השונות לצורך השלמת הפרויקט.

עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים בבניה ושיפוצים בבטון

חיתוך בטון או ניסור של קירות בטון חייב להיות הליך בטיחותי, מדויק וקפדני. אפילו טעות אחת קטנה עלולה להרוס המון ולגרום לעיכובים בהמשך השיפוץ או הבניה, מה שגורר אחריו שביל של צרות בצורה של בזבוז זמן וכסף. לפיכך, אם אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון, הכי כדאי להזמין את חברת המנסרים – האלופים בכל הנוגע לקדיחה וניסור בבטון!

מחיר של קדיחה בבטון – מה הפרמטרים הנשקלים

לגבי מחיר של ניסור בטון – זה יכול בהחלט להשתנות בהתאם להיקף העבודה והשימוש בכלים המתאימים. יש לקחת בחשבון שהגורמים המשפיעים על המחיר של חיתוך בטון זה כלים, עומק חיתוך, סוג חיתוך וההיקף הכללי של העבודה במתחם.

מחיר של ניסור בטון דרך חברת המנסרים יכול להילקח לפי חישוב של 2 פרמטרים – היקף חיתוך בטון והעובי של הבטון אותו מנסרים. חברת המנסרים מחשבת את המחיר של עובי מ20 ס"מ ועד 50 ס"מ בתעריפים נפרדים, כתלות במרחק הקידוח במטרים – מחיר למטר עד 10, עד 25 ומעל 25 מטר – כאשר עובי רב יותר של בטון יעלה יותר, וכמות גדולה יותר של מטרים אותם צריכים לנסר תעלה לכם פחות למטר.

סוגי השירותים הנוספים שלנו

לגבי מחיר של ניסור בטון מבחינת סוג השירות – חברת המנסרים מציע שירותי קדיחה בפרויקטים שונים ובסוגים שונים של עבודה המצריכים הכנה וציוד מתאים. החברה מציעה שירותי פתיחת דלת בקיר בטון, פתיחת חלון חיצוני או פנימי, ניסור רצפת בטון, ניסור חומת בטון, ניסור גג בטון, ניסור ממ"ד, ניסור קורות ועמודי בטון, ניסור צינורות בטון, פתיחת פתח למדרגות, ניסור מדרגות, ניסור קיר בטון, ניסור כלונסאות, ניסור מעקה בטון, ניסור מרפסת שירות, ניסור גשר בטון, ניסור פרגולת בטון, ניסור תקרה בחדר מדרגות ועוד.

בטיחות מעל הכל

החברה הינה וותיקה ומוסמכת ועומדת בסטנדרטים הכי גבוהים מבחינת מה שהחוק ממליץ מבחינת הוראות ואמצעי הבטיחות של העובדים ושל השוהים במקום. קידוח בבטון כרוך בשימוש בכלים בעלי עוצמה גבוהה ביותר, המסוגלים לחתוך בטון, מה שאומר שהם מאוד מסוכנים למגע אדם חלילה. אתם יכולים להיות בטוחים שחברת המנסרים עומדת בכל הקריטריונים של בטיחות השימוש והסמכת אנשי הצוות בעלי הידע והניסיון המתאימים להשתמש בכלים והאמצעים השונים.

 

 

 

ישראל גרוסמן
ישראל גרוסמן

מהנדס בניין עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בענף הבנייה. הוא בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית ותואר שני בניהול פרויקטים. ישראל עבד על מגוון פרויקטים ברחבי הארץ, כולל בניית בניינים, כבישים וגשרים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.